Blog | UzasneDarceky.sk

 
 
 

Zavolajte nám 0948 943 399 Sme tu pre vás počas pracovných dní od 9:30 do 16:30

 
 
 
 

Doprava zdarmaDoprava zdarma nad 40 eur
30 dní na vrátenie

 
 
 
Úvod > Blog
 

Tipy na darčeky, ktoré využijete naozaj všade

Nedeľa, 3. jún 2018

Vyznačený deň v kalendári sa už blíži a vy ešte stále neviete ako nájsť ideálny darček? V obchod uzasnedarceky.sk sme sa zamysleli a pripravili sme pre vás zoznam, ktorý vás inšpiruje

Skvelé tipy na darčeky, ktoré majú využitie v každej miestnosti vášho domu či bytu. Či už hľadáte darček pre manželku, darček pre muža alebo rodičov či kamarátku, vďaka týmto kúskom darujete originálny darček, ktorý zaručene poteší.

Celý článok...
 

Tipy na darčeky overené zákazníkmi

Sobota, 17. marec 2018

To, čo všetci hľadáme neustále a každý rok dokola tipy na darčeky. Kde čerpať inšpiráciu na nápady na darčeky pre všetky tieto významné udalosti?  

Vďaka spätnej väzbe od našich zákazníkov sme sa rozhodli zhrnúť vám osvedčené tipy na darčeky pre mužov, ženy a dokonca i deti pre akúkoľvek príležitosť. Také, ktoré obdarovaným naozaj vyčarili úsmev na tvári. Dokonca s pridanou hodnotou pre vás - všetky nájdete na jednom mieste bez zdĺhavého prehľadávania internetu. Stačí navštíviť www.uzasnedarceky.sk.

Celý článok...
 

Darčeky pre mužov do auta. Konečne trefa do čierneho!

Sobota, 17. marec 2018

Hľadať darčeky pre muža si niekedy vyžaduje nadľudský výkon. Našepkáme vám malý návod, ako nájsť ideálny darček pre muža

Hľadajte kompromis! Napríklad praktický darček skĺbený s vtipným darčekom. Kombinácia, ktorá nikdy nesklame. Našepkáme ešte trošku… To, po čom musíte siahnuť sú darčeky pre mužov do auta.

Aj medzi nimi sú však perly. Kúsky, ktoré muži označujú za najlepšie darčeky do auta, aké kedy dostali. Preto sme sa v uzasnedarceky.sk rozhodli spísať vám darčeky, ktoré potešia každého muža. Za predpokladu, že má auto.

Celý článok...
 

Darček pre mamu - 10 tipov (nielen) na deň matiek

Piatok, 5. máj 2017

Mama je len jedna. A hoci si to niekedy neuvedomujeme, dala nám ten najvzácnejší dar zo všetkých - život. Na to, aby sme jej mohli oplatiť všetky láskavé slová, nežné pohladenia a starostlivosť, nepotrebujeme špeciálny sviatok. Ak práve hľadáte inšpiráciu na skvelý darček pre mamu, ste na správnej adrese.

V obchode uzasnedarceky.sk sme pre vás pripravili overené tipy na darčeky pre mamu, z ktorých si zaručene vyberiete. Najmä, ak na dvere už klope druhá májová nedeľa - Deň matiek. 

Celý článok...
 

10 darčekov k MDŽ, ktoré potešili každú ženu

Piatok, 3. marec 2017

Uznania pre naše milé polovičky, matky, dcéry i sestry nie je nikdy dosť. Ideálnou príležitosťou, ako to napraviť je Medzinárodný deň žien. Aj vy už milí páni hľadáte na internete tipy na darčeky na MDŽ? V obchode uzasnedarceky.sk sme sa rozhodli, že vás nenecháme v štichu.

Vybrali sme overené kúsky, ktoré zožali najväčší úspech ako darčeky k MDŽ. Dámy váš výber dozaista ocenia. Minimálne bozkom na líce, úsmevom alebo dobrým jedlom.

Celý článok...
 

10 tipov na valentínske darčeky

Štvrtok, 2. február 2017

Deň všetkých zamilovaných - Valentín rezonuje počas mrazivých februárových dní v hlave každého milujúceho partnera. A ako to už býva zvykom, čím je deň D bližšie, tým viac nám v hlave víria klasické otázky. Ako nájsť originálny darček na Valentína pre priateľku? Aký valentínsky darček pre manžela by ho naozaj potešil? V uzasnedarceky.sk už máme s darčekmi na Valentína bohaté skúsenosti. Pripravili sme pre vás 10 tipov na darček na Valentína, ktorým svoju lásku dozaista potešíte.

Celý článok...
 

5 tipov, kedy vám treba víno ako darček

Utorok, 20. september 2016

Určite ste už veľakrát dumali nad tým, čo kúpiť blízkemu ako darček. Oslavy sú prirodzenou súčasťou spoločenského života a nie vždy sa viete rozhodnúť správne. Práve pre vás sú vyrobené takéto krásne fľaše vín, z ktorých sa poteší naozaj každý obdarovaný.

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia