Blog | UzasneDarceky.sk

 
 

Zavolajte nám 0948 943 399 Sme tu pre vás počas pracovných dní od 9:30 do 16:30

 
 
 
Úvod > Blog
 

Tipy na darčeky overené zákazníkmi

Sobota, 17. marec 2018

To, čo všetci hľadáme neustále a každý rok dokola tipy na darčeky. Kde čerpať inšpiráciu na nápady na darčeky pre všetky tieto významné udalosti?  

Vďaka spätnej väzbe od našich zákazníkov sme sa rozhodli zhrnúť vám osvedčené tipy na darčeky pre mužov, ženy a dokonca i deti pre akúkoľvek príležitosť. Také, ktoré obdarovaným naozaj vyčarili úsmev na tvári. Dokonca s pridanou hodnotou pre vás - všetky nájdete na jednom mieste bez zdĺhavého prehľadávania internetu. Stačí navštíviť www.uzasnedarceky.sk.

Celý článok...
 

Darčeky pre mužov do auta. Konečne trefa do čierneho!

Sobota, 17. marec 2018

Hľadať darčeky pre muža si niekedy vyžaduje nadľudský výkon. Našepkáme vám malý návod, ako nájsť ideálny darček pre muža

Hľadajte kompromis! Napríklad praktický darček skĺbený s vtipným darčekom. Kombinácia, ktorá nikdy nesklame. Našepkáme ešte trošku… To, po čom musíte siahnuť sú darčeky pre mužov do auta.

Aj medzi nimi sú však perly. Kúsky, ktoré muži označujú za najlepšie darčeky do auta, aké kedy dostali. Preto sme sa v uzasnedarceky.sk rozhodli spísať vám darčeky, ktoré potešia každého muža. Za predpokladu, že má auto.

Celý článok...
 

10 darčekov, ktorými potešíte svoju mamičku

Piatok, 5. máj 2017

Mama je len jedna. Darovala nám život, zahŕňala láskou a viedla k životu tak, ako najlepšie vedela. Na to by sme nemali aj napriek povinnostiam a nedostatku času v našich životoch zabúdať. Neviete si rady ako obdarovať vašu mamičku? My vám poradíme v tomto blogu, do ktorého sme zakomponovali 10 darčekov, ktoré ju určite potešia. Deň matiek (14.5.) sa blíži, preto nenechávajte riešenie darčekov na poslednú chvíľu.

Celý článok...
 

10 darčekov k MDŽ, ktorými potešíte každú ženu

Piatok, 3. marec 2017

Docenenia pre naše milé polovičky, matky, dcéry i sestry nie je nikdy dosť. Zvlášť ak nastane Medzinárodný deň žien. Najmä vtedy my chlapi nevieme kam z konopy a hlavu nám mútia otázky, na ktoré my v tomto blogu poznáme odpovede. Nechajte si poradiť z portfólia našich produktov. Dámy Váš výber dozaista ocenia, minimálne bozkom na líce, smiechom, alebo dobrým jedlom.

Celý článok...
 

10 tipov ako potešiť na Valentína svojho partnera

Štvrtok, 2. február 2017

Deň všetkých zamilovaných počas mrazivých februárových dní  rezonuje v hlave každého správneho partnera. Čím rýchlejšie sa deň D blíži, tým stresujúcejšie môže byť zháňanie toho správneho darčeka. Preto sme si pre vás pripravili 10 tipov na darček, ktorým svoju lásku dozaista potešíte.

Celý článok...
 

5 tipov, kedy vám treba víno ako darček

Utorok, 20. september 2016

Určite ste už veľakrát dumali nad tým, čo kúpiť blízkemu ako darček. Oslavy sú prirodzenou súčasťou spoločenského života a nie vždy sa viete rozhodnúť správne. Práve pre vás sú vyrobené takéto krásne fľaše vín, z ktorých sa poteší naozaj každý obdarovaný.

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
https://www.eredetiajandekok.hu/bike-balls-macskaszem/ https://www.eredetiajandekok.hu/vilagito-herezacsi-bicikli-lampa/
Plná (Desktop) verzia